- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
Funkcie a vlastnosti výrobku
Anténa T19192 je ďalekopolohová anténa pracujúca v UHF pásme, vhodná pre RFID priemysel. Táto anténa využíva návrh na tlačenej spojovacej doske (PCB) a vyznačuje sa vysokým ziskom a nízkymi stratami. Bola špeciálne optimalizovaná pre systémy kontrol prístupu a inteligentné skrinky, s nízkou stojacou vlnou a širokým pásmom. Vďaka použitiu technológie PCB je anténa oveľa tenšia v porovnaní s konvenčnými anténami. Má elegantný vzhľad a je jednoduchá na inštaláciu. Môže byť použitá v kombinácii s rôznymi čítačkami.
Anténa T19192 je vybavená štyrmi montážnymi otvormi pre skrutky a môže byť pevne pripevnená k objektom pomocou skrutiek.
Hlavné využitie a rozsah použitia
Anténa T19192 sa môže pohodlne využívať v oblasti skladovania, logistiky, správy aktív, kontrol prístupu, inteligentných škatúľ a iných scenárov; je možné ju prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka.
Špecifikácia veľkosti

Intenzita poľa a stojatá vlna Bobbi

Lobové diagramy v rovine E a rovine H

Špecifikácie
| Výkonnostné ukazatele | |
| Pracovná frekvencia | 860 MHz – 960 MHz |
| Zisky | 8dBi |
| Umiestnené v Bobi | ≤1.3 |
| Vlhkosť | 5%~95% |
| Vstupná impedancia | 50Ω |
| Polarizácia | Kruhová polarizácia |
| Typ spojenia | SMA |
| HPBW v rovine H | 75° |
| HPBW v rovine E | 75° |
| Mechanické indikátory | |
| Materiál | meď, FR4 |
| Hmotnosť | 0.18kg |
| Veľkosť | 190 mm × 190 mm × 18 mm |
| Farba | zelená |
| Trieda ochrany | IPX4 |
| Pracovná teplota | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Skladovacia teplota | -40 ℃ ~ +85 ℃ |