- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
Mahsulotning funksiyalari va xususiyatlari
T19192 antenasi RFID sohasi uchun moʻljallangan UHF diapazonli uzoq masofali antenadir. Bu antena PCB dizaynidan foydalanadi va yuqori kuchaytirish va past yoʻqotish xususiyatlariga ega. U kirishni nazorat qilish va aqlli shkafchalarga moslashtirish uchun maxsus optimallashtirilgan boʻlib, past turgʻun toʻlqin nisbati va keng chastota diapazoniga ega. PCB texnologiyasidan foydalanilgani sababli, antena oddiy antennalarga qaraganda ancha ingichka koʻrinadi. U goʻzal koʻrinishga ega va oʻrnatish qulay. Uni turli oʻqish qurilmalari bilan birga ishlatish mumkin.
T19192 antenasi toʻrtta vint teshigi bilan jihozlangan va vintlardan foydalangan holda obyektlarga mahkamlanadi.
Asosiy qoʻllanilish sohalari va qoʻllanilishi mumkin boʻlgan sohalar
T19192 antennasi omborxona, logistika, aktivlar boshqaruvi, kirishni nazorat qilish, aqlli shkafchalar va boshqa vaziyatlarda qulay tarzda qo'llanilishi mumkin va mijoz talablariga mos ravishda moslashtirilishi mumkin.
O'lchovlar to'plami

Maydon kuchlanishi va turg'un Bobbi

E-tegishli va H-tegishli loba diagrammalari

Texnik xususiyatlari
| Bajarish belgilari | |
| Ish tezligi | 860 MHz–960 MHz |
| Foyda | 8dBi |
| Bobi shahrida joylashgan | ≤1.3 |
| Namlik | 5%~95% |
| Kirish impedansiyasi | 50Ω |
| Polarizatsiya | Aylana polarizatsiya |
| Birikma turi | SMA |
| H yuzi HPBW | 75° |
| E tomoni HPBW | 75° |
| Mexanik ko'rsatkichlar | |
| Material | mis, FR4 |
| Vazn | 0.18kg |
| O'lcham | 190 mm × 190 mm × 18 mm |
| Rang | yashil |
| Himoya darajasi | IPx4 |
| Ish harorati | -40℃~+ 85℃ |
| Saqlanish harorati | -40℃~+ 85℃ |