- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
De functies en kenmerken van het product
De T19192-antenne is een UHF-band antenne voor ver-veldtoepassingen, geschikt voor de RFID-industrie. Deze antenne maakt gebruik van een PCB-ontwerp en beschikt over een hoge winst en lage verliezen. Hij is speciaal geoptimaliseerd voor toegangscontrole en slimme kasten, met een lage staande golf en een breed bandbreedte. Door het gebruik van PCB-technologie is de antenne aanzienlijk dunner dan conventionele antennes. Hij heeft een verfijnde uitstraling en is eenvoudig te installeren. Hij kan worden gecombineerd met verschillende lezers.
De T19192-antenne is voorzien van vier schroefgaten en kan via schroeven aan objecten worden bevestigd.
Belangrijkste toepassingen en toepassingsgebied
De T19192-antenne kan gemakkelijk worden toegepast in magazijnbeheer, logistiek, assetbeheer, toegangscontrole, slimme kasten en andere scenario’s, en kan volgens de wensen van de klant worden aangepast.
Grootte-specificatie

Veldsterkte en staande Bobbi

E-vlak- en H-vlak-stralingsdiagrammen

Specificaties
| Prestatieindicatoren | |
| Werkfrequentie | 860 MHz–960 MHz |
| Versterking | 8 dB |
| Gevestigd in Bobi | ≤1.3 |
| Vochtigheid | 5%~95% |
| Invoerimpedantie | 50Ω |
| Polaritatie | Circulaire polarisatie |
| Soort verbinding | SMA |
| HPBW in het H-vlak | 75° |
| HPBW in het E-vlak | 75° |
| Mechanische indicatoren | |
| Materiaal | koper, FR4 |
| Gewicht | 0,18 kg |
| Maat | 190 mm × 190 mm × 18 mm |
| Kleur | groen |
| Beschermingsgraad | IPX4 |
| Werktemperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Opslagtemperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |