- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
Funcțiile și caracteristicile produsului
Antena T19192 este o antenă de câmp îndepărtat în bandă UHF, potrivită pentru industria RFID. Această antenă utilizează o concepție pe bază de PCB și se remarcă prin câștig ridicat și pierderi reduse. A fost optimizată special pentru sistemele de control al accesului și pentru dulapuri inteligente, având o undă staționară scăzută și o lățime de bandă largă. Datorită utilizării tehnologiei PCB, antena are o grosime mult mai mică decât antenele convenționale. Are un aspect elegant și este ușor de instalat. Poate fi utilizată împreună cu diverși cititori.
Antena T19192 este prevăzută cu patru găuri pentru șuruburi și poate fi fixată pe obiecte cu ajutorul acestora.
Utilizări principale și domeniu de aplicare
Antena T19192 poate fi utilizată în mod convenabil în domeniile depozitării, logisticii, gestionării activelor, controlului accesului, a cabinetelor inteligente și în alte scenarii, putând fi personalizată în funcție de cerințele clienților.
Specificarea dimensiunii

Intensitatea câmpului și coeficientul de staționare Bobbi

Diagramele lobi pentru planul E și planul H

Specificații
| Indicații performanță | |
| Frecvență de lucru | 860 MHz–960 MHz |
| Câștig | 8dbi |
| Staționat la Bobi | ≤1.3 |
| Umiditate | 5%~95% |
| Impedanță de intrare | 50Ω |
| Polarizare | Polarizare circulară |
| Tip de legătură | SMA |
| Lățimea benzii la jumătatea puterii pe fața H | 75° |
| Lățimea benzii la jumătatea puterii pe partea E | 75° |
| Indicatori mecanici | |
| Material | cupru, FR4 |
| Greutate | 0.18kg |
| Dimensiune | 190 mm × 190 mm × 18 mm |
| Culoare | verde |
| Grad de protecție | IPX4 |
| Temperatură de funcționare | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Temperatura de stocare | -40 ℃ ~ +85 ℃ |