- Шолу
- Сәйкестіктер
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
Өнімнің қызметтері мен сипаттамалары
T19192 антеннасы – RFID саласына арналған UHF диапазонды алыс аймақтық антенна. Бұл антенна PCB дизайнын қолданады және жоғары күшейту мен төмен шығын сипаттамаларына ие. Ол қол жетімділікті бақылау мен ақылды шкафтар үшін арнайы оптимизацияланған, тұрақты толқын коэффициенті төмен және жиілік жолағы кең. PCB технологиясын қолдану нәтижесінде антенна дәстүрлі антеннадан әлдеқайда жұқа болып шығады. Оның әдемі сыртқы түрі бар және орнатуы оңай. Ол әртүрлі оқығыштармен бірге қолданылуы мүмкін.
T19192 антеннасы төрт бұранда тесігімен жабдықталған және бұрандалар арқылы заттарға бекітілуі мүмкін.
Негізгі қолданылуы мен қолданылу аясы
T19192 антеннасы қоймаларда, логистикада, активтерді басқаруда, кіруге бақылау жүйесінде, ақылды шкафтарда және басқа да сценарийлерде ыңғайлы қолданылады және тұтынушының талаптарына сәйкес тиісті түрде құрылуы мүмкін.
Мөлшерлер туралы мәліметтер

Өріс кернеуі және тұрған Бобби

E-жазықтықтағы және H-жазықтықтағы сәулелену диаграммалары

Сәйкестіктер
| Қызмет салдары | |
| Жұмыс жиілігі | 860 МГц–960 МГц |
| Жеңісті | 8 дБи |
| Боби қаласында орналасқан | ≤1.3 |
| Ылғалдылық | 5%~95% |
| Кіріс кедергісі | 50Ω |
| Поляризация | Дөңгелек поляризация |
| Түйіспе түрі | SMA |
| H жағындағы ЖЖКЕ | 75° |
| E жағындағы ЖЖКЕ | 75° |
| Механикалық көрсеткіштер | |
| Материал | мыс, FR4 |
| Салмағы | 0.18кг |
| Өлшемі | 190 мм × 190 мм × 18 мм |
| Түс | жасыл |
| Қорғау дәрежесі | IPx4 |
| Жұмыс температурасы | -40℃ ~ +85℃ |
| Сақтау температурасы | -40℃ ~ +85℃ |