- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Οι λειτουργίες και οι χαρακτηριστικά του προϊόντος
Η κεραία T19192 είναι μια κεραία μακρινού πεδίου στη ζώνη UHF, κατάλληλη για τη βιομηχανία RFID. Αυτή η κεραία χρησιμοποιεί σχεδιασμό PCB και διαθέτει υψηλό κέρδος και χαμηλές απώλειες. Έχει ειδικά βελτιστοποιηθεί για συστήματα ελέγχου πρόσβασης και «έξυπνες» ντουλάπες, με χαμηλό στάσιμο κύμα και ευρύ εύρος ζώνης. Λόγω της χρήσης τεχνολογίας PCB, η κεραία είναι πολύ λεπτότερη σε σύγκριση με τις συμβατικές κεραίες. Διαθέτει εξαιρετική εμφάνιση και είναι εύκολη στην εγκατάσταση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε συνδυασμό με διαφορετικούς αναγνώστες.
Η κεραία T19192 διαθέτει τέσσερες οπές για βίδες και μπορεί να στερεωθεί σε αντικείμενα με τη χρήση βιδών.
Κύριες χρήσεις και πεδίο εφαρμογής
Η κεραία T19192 μπορεί να εφαρμοστεί εύκολα σε εφαρμογές αποθήκευσης, λογιστικής, διαχείρισης περιουσιακών στοιχείων, ελέγχου πρόσβασης, «έξυπνων» ντουλαπών και άλλα σενάρια, ενώ μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών.
Προδιαγραφή μεγέθους

Ένταση πεδίου και στάσιμο κύμα

Διαγράμματα διανομής ισχύος στο επίπεδο E και στο επίπεδο H

Προδιαγραφές
| Δείκτες επιδόσεως | |
| Συχνότητα εργασίας | 860 MHz - 960 MHz |
| Κέρδος | 8dbi |
| Εγκατεστημένος στο Bobi | ≤1.3 |
| Υγρασία | 5%~95% |
| Παρεμπόδιση εισόδου | 50Ω |
| Πολαρικοποίηση | Κυκλική πόλωση |
| Τύπος Συνδέσεως | SMA |
| HPBW στο επίπεδο H | 75° |
| HPBW στο επίπεδο E | 75° |
| Μηχανικοί Δείκτες | |
| Υλικό | χαλκός, FR4 |
| Βάρος | 0,18 kg |
| Μέγεθος | 190 mm × 190 mm × 18 mm |
| Χρώμα | πράσινος |
| Βαθμός Προστασίας | IPX4 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃~+85℃ |
| Οθόνη αποθήκευσης | -40℃~+85℃ |