- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
Funksjoner og egenskaper til produktet
Antennen T19192 er en UHF-bånd langavstandsantenne som er egnet for RFID-bransjen. Denne antennen er basert på PCB-design og har høy forsterkning og lav tap. Den er spesielt optimert for adgangskontroll og intelligente skap, med lav stående bølgeforhold (VSWR) og bred båndbredde. På grunn av bruk av PCB-teknologi er antennen mye tynnere enn konvensjonelle antenner. Den har et elegant utseende og er lett å montere. Den kan brukes i kombinasjon med ulike lesere.
Antennen T19192 er utstyrt med fire skruehull og kan festes til objekter ved hjelp av skruer.
Hovedanvendelser og anvendelsesområde
Antennen T19192 kan enkelt brukes i lagerhållning, logistikk, eiendomsstyring, tilgangskontroll, intelligente skap og andre scenarier, og kan tilpasses etter kundens krav.
Størrelsesspesifikasjon

Feltstyrke og stående Bobbi

Lobediagrammer for E-planet og H-planet

Spesifikasjoner
| Ytelser | |
| Arbeidsfrekvens | 860 MHz–960 MHz |
| Gevinst | 8dBi |
| Stasjonert i Bobi | ≤1.3 |
| Fuktighet | 5%~95% |
| Innimpedans | 50Ω |
| Polarisasjon | Sirkulær polarisering |
| Følge Type | SMA |
| HPBW på H-siden | 75° |
| HPBW på E-siden | 75° |
| Mekaniske indikatorer | |
| Materiale | kopper, FR4 |
| Vekt | 0.18kg |
| Størrelse | 190 mm × 190 mm × 18 mm |
| Farge | grønn |
| Beskyttelsesgrad | IPX4 |
| Arbeidstemperatur | -40℃~+85℃ |
| Lagrings temperatur | -40℃~+85℃ |