- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Ürünün fonksiyonları ve özellikleri
T19192 anteni, RFID sektörü için uygun olan bir UHF bant uzak-alan antenidir. Bu anten, yüksek kazanç ve düşük kayıp özelliklerine sahip PCB tasarımıyla üretilmiştir. Erişim kontrol sistemleri ve akıllı dolaplar için özel olarak optimize edilmiştir; düşük duran dalga oranı (SWR) ve geniş bant genişliğine sahiptir. PCB teknolojisinin kullanılması nedeniyle anten, geleneksel antenlere kıyasla çok daha incedir. Zarif bir görünüm sunar ve montajı kolaydır. Farklı okuyucularla birlikte kullanılabilir.
T19192 anteni dört vida deliği ile birlikte gelir ve vidalarla nesnelere sabitlenebilir.
Ana kullanım alanları ve uygulama kapsamı
T19192 anteni, depolama, lojistik, varlık yönetimi, erişim kontrolü, akıllı dolaplar ve diğer senaryolarda kolayca kullanılabilir; ayrıca müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
Boyut özellikleri

Alan şiddeti ve duran Bobbi

E-düzlemi ve H-düzlemi lob diyagramları

Teknik Özellikler
| Performans göstergeleri | |
| Çalışma sıklığı | 860 MHz–960 MHz |
| Kazanç | 8dbi |
| Bobi'de konumlandırılmış | ≤1.3 |
| Nem | 5%~95% |
| Giriş Empedansı | 50Ω |
| Polarizasyon | Dairesel polarizasyon |
| Birleşme Türü | SMA |
| H yüzeyi HPBW | 75° |
| E tarafı HPBW | 75° |
| Mekanik Göstergeler | |
| Malzeme | bakır, FR4 |
| Ağırlık | 0,18 kg |
| Boyut | 190 mm × 190 mm × 18 mm |
| Renk | yeşil |
| Koruma derecesi | IPX4 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |