- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
Funkcje i cechy produktu
Antena T19192 to antena dalekiego zasięgu pracująca w paśmie UHF, przeznaczona do zastosowań w branży RFID. Antena ta została zaprojektowana jako płytka obwodów drukowanych (PCB) i charakteryzuje się wysokim wzmocnieniem oraz niskimi stratami. Została specjalnie zoptymalizowana do zastosowań w systemach kontroli dostępu oraz inteligentnych szafkach, cechuje ją niski współczynnik fali stojącej oraz szeroka szerokość pasma. Dzięki zastosowaniu technologii PCB antena ta jest znacznie cieńsza niż tradycyjne anteny. Ma elegancki wygląd i jest łatwa w montażu. Może być stosowana w połączeniu z różnymi czytnikami.
Antena T19192 wyposażona jest w cztery otwory montażowe pod śruby i może być przymocowana do obiektów za pomocą śrub.
Główne zastosowania i zakres zastosowań
Antena T19192 może być wygodnie stosowana w magazynach, logistyce, zarządzaniu aktywami, kontroli dostępu, inteligentnych szafkach oraz innych zastosowaniach; możliwa jest jej personalizacja zgodnie z wymaganiami klienta.
Specyfikacja rozmiaru

Natężenie pola i stojąca fala Bobbi

Wykresy charakterystyk promieniowania w płaszczyźnie E i H

Specyfikacje
| Wskaźniki wydajności | |
| Częstotliwość robocza | 860 MHz–960 MHz |
| Zysk | 8dbi |
| Stacjonowany w Bobi | ≤1.3 |
| Wilgotność | 5%~95% |
| Impedancja wejściowa | 50Ω |
| Polaryzacja | Polaryzacja kołowa |
| Typ połączenia | SMA |
| Szerokość wiązki półmocy w płaszczyźnie H | 75° |
| Szerokość wiązki półmocy w płaszczyźnie E | 75° |
| Wskaźniki mechaniczne | |
| Materiał | miedź, FR4 |
| Waga | 0,18 kg |
| Rozmiar | 190 mm × 190 mm × 18 mm |
| Kolor | zielony |
| Stopień ochrony | IPX4 |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Temperatura przechowywania | -40℃~+85℃ |