- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
Funkce a vlastnosti produktu
Anténa T19192 je dálková anténa pracující v UHF pásmu, vhodná pro průmysl RFID. Tato anténa využívá návrh na základě tištěných spojů (PCB) a vyznačuje se vysokým ziskem a nízkými ztrátami. Byla speciálně optimalizována pro systémy řízení přístupu a chytré skříně, má nízkou stojatou vlnu a široké pásmo propustnosti. Díky použití technologie PCB je anténa výrazně tenčí než běžné antény. Má elegantní vzhled a je snadno instalovatelná. Lze ji kombinovat s různými čtečkami.
Anténa T19192 je vybavena čtyřmi montážními otvory pro šrouby a lze ji pomocí šroubů pevně připevnit k objektům.
Hlavní oblasti použití a rozsah použití
Anténa T19192 lze pohodlně využít v oblasti skladování, logistiky, správy aktiv, řízení přístupu, chytrých šanonů a dalších scénářů; dle požadavků zákazníka je možná její individuální úprava.
Specifikace velikosti

Hustota pole a stojaté vlny

Diagramy laloků v rovině E a rovině H

Specifikace
| Výkonnostní ukazatele | |
| Pracovní frekvence | 860 MHz – 960 MHz |
| Zisk | 8dBi |
| Umístěno v Bobi | ≤1.3 |
| Vlhkost | 5%~95% |
| Vstupní impedance | 50Ω |
| Polarizace | Kruhová polarizace |
| Typ spoje | SMA |
| Šířka hlavního laloku v rovině H | 75° |
| Šířka hlavního laloku v rovině E | 75° |
| Mechanické ukazatele | |
| Materiál | měď, FR4 |
| Hmotnost | 0.18kg |
| Rozměr | 190 mm × 190 mm × 18 mm |
| Barva | zelený |
| Stupnice ochrany | IPX4 |
| Pracovní teplota | −40 °C až +85 °C |
| Skladovací teplota | −40 °C až +85 °C |