- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Functiones et proprietates huius producti
Antenna T19192 est antenna campi longinquioris in UHF-banda, apta ad industriam RFID. Haec antenna designata est per tabulam circuitus impressi (PCB) et praebet altam guanantiam ac parvam amissionem. Specialiter optimata est ad usus in systematibus controlis accessus et armariorum intelligentium, habens parvam undam stantem et latam latitudinem bandae. Propter usum technologiae PCB, antenna multo tenuior apparet quam antennae consuetae. Habet formam exquisitam et facile installatur. Combinari potest cum diversis lectoribus.
Antenna T19192 quattuor foramina pro vitulis habet et per vitulos ad obiecta fixari potest.
Usus principales et ambitus applicabilis
Antenna T19192 commodē adhiberi potest in magazinis, logistica, gestione bonorum, controllo accessus, arculis intelligentibus et aliis similibus casibus, atque ad desideria clientium adaptari potest.
Mensura Specificatio

Intensitas campi et nodus stans

Diagrammata loborum plani E et plani H

Specificationes
| Indiciae performance | |
| Opus Frequency | 860 MHz–960 MHz |
| Lucrum | 8 dBi |
| Stātus in Bobi | ≤1.3 |
| Humiditas | 5%~95% |
| Input impedimentum | 50Ω |
| Polarizatio | Polarizātiō circulāris |
| Genus Articulationis | SMA |
| HPBW faciei H | 75° |
| HPBW lateris E | 75° |
| Indicatores Mechanici | |
| Materia | cuprum, FR4 |
| Pondus | 0.18kg |
| Magnitudo | 190 mm × 190 mm × 18 mm |
| Color | viridis |
| Gradus protectionis | IPX4 |
| Temperatura operativa | −40 °C usque ad +85 °C |
| Temperatura recondita | −40 °C usque ad +85 °C |