- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
Produktuaren Ikuspegi Orokorra
Advantenna-p33 antena konpaktua da, UHF RFID antena bat zirkularki polarizatua eta lapurreko itzal-eremu batekin (40°/40°).
Itzal-eremu horrek antena hau egokia bihurtzen du UHF RFID aplikazio askorentzat, hala nola gainean instalatutako erreala-denbora biltzeko sistemak, ispilu magikoak eta probatzeko gela.
Advantenna-p33 multzo bat zehaztutako espazio batean etiketatutako elementuak erreala-denboran identifikatu eta kokatu ahal izateko, ganberaren goialdean zintzilik jartzeko modukoa da.
Denda erretailen barruan, Advantenna-p33 antena ganberaren gainean instalatu daiteke, probatzeko gela bakoitzean. Kokapen horretan, bere norabide-zehartasun handiari esker, RFID sistema dagokion probatzeko gelan dauden RFID etiketak detektatzen ditu, eta aldeko gelan edo inguruko arean dauden produktuen detekzioa gutxienetara murrizten du.
Konexio-aukerak

Flangoa zuzena

Flangoa angelu zuzena
Oporak:
• Zorroztasun estua bi norabidetan
• Irabazia altua
• Oso meheko forma-faktorea
Aplikazioak:
• Gainetik egindako erreala-denbora-inbentario-sistemak
• Probatzeko gela
• Mirari magikoak
• Atakak eta korridoreak
Izpi-eragineko irudia

Espesifikazio mekanikoak



Espezifikazioak
| Erabilera-maiztasuna (EU bertsioa) | 865 - 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Erabilera-maiztasuna (AEB bertsioa) | 902 - 928 MHz (FCC 15. atala) |
| Detekzio-urrunera erabilera | Gehienez 6 metro |
| Izpi-eragineko irudia | Arkatza-izpia |
| Izpi-zabalera | 40° / 40° |
| Bihurtzea | 10,4 dBi (EU bertsioa), 9,6 dBi (AEB bertsioa) |
| Alboko lobulu maila | < -15 dB |
| Polarizazioa | Zirkularra |
| Sarrerako erresistentzia | 50 Ω |
| Konexiora | SMA edo MCX emakumezkoa edo flangexa edo flangexa angelu zuzena |
| Tenperatura tartea | -20 °C-tik +130 °C-raino |
| Konektorea barne ez duten neurriak | 417 mm x 417 mm x 3,3 mm 16,4 hazbete x 16,4 hazbete x 0,13 hazbete |
| Flangexa konektorearekin batera | 417 mm x 417 mm x 15 mm 16,4 hazbete x 16,4 hazbete x 0,6 hazbete |
| Antenaren pisua | 1050 g |