- Шолу
- Сәйкестіктер
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
Өнімнің шолуы
Advantenna-p33 — шеңберлі поляризациялы және қалың қалампыр тәрізді (40°/40°) сәулелену сипаттамасы бар компактты RFID UHF антеннасы.
Бұл сәулелену сипаттамасы осы антеннаны жоғарыдан орнатылатын нақты уақыттағы инвентаризация жүйелері, «сияқты айна» және киім кигізу бөлмелері сияқты көптеген RFID қолданыстары үшін идеалды етеді.
Advantenna-p33 антеннаның бір комплектісі белгіленген заттарды берілген кеңістікте нақты уақытта анықтау мен орналасуын қамтамасыз ету үшін тавандан ілу арқылы орнатылуы мүмкін.
Дүкендерде Advantenna-p33 әр киім киетін бөлмедегі таванға орнатылуы мүмкін. Бұл орналасуында және жоғары бағыттылығы арқасында RFID жүйесі сәйкес киім киетін бөлмедегі RFID белгілерін анықтайды, ал көршілес киім киетін бөлмелерде немесе жақын аймақтарда орналасқан заттардың анықталуын азайтады.
Халықтардың таңдаулары

Фланец түзу

Фланец тік бұрыш
Пайдалы қасиеттер:
• Екі бағытта тар сәуле
• Жоғары күшейту
• Өте жұқа пішін факторы
Қолданбалар:
• Таваннан орнатылатын нақты уақыттағы қор жүйелері
• Киім киетін бөлмелер
• Сиқырлы айнаның
• Есіктер мен коридорлар
Радиация салмағы

Механикалық сипаттамалары



Сәйкестіктер
| Жұмыс істеу жиілігі (ЕУ нұсқасы) | 865 – 868 МГц (ETSI EN 302 208) |
| Жұмыс істеу жиілігі (АҚШ нұсқасы) | 902 – 928 МГц (FCC бөлім 15) |
| Анықтау арақашықтығы | 6 метрге дейін |
| Радиация салмағы | Қалам тәрізді сәуле |
| Жабықтық бұрышы | 40° / 40° |
| Жеңісті | 10,4 дБи (ЕУ нұсқасы), 9,6 дБи (АҚШ нұсқасы) |
| Бүйірлік лоб деңгейі | < –15 дБ |
| Поляризация | Дөңгелек |
| Кіріс кедергісі | 50 Ω |
| Қосылма | әйелдік SMA немесе MCX фланцы немесе тік бұрышты фланц |
| Температура диапазоны | –20°C – +130°C |
| Коннекторсыз өлшемі | 417 мм × 417 мм × 3,3 мм 16,4 дюйм × 16,4 дюйм × 0,13 дюйм |
| Фланц коннекторымен өлшемі | 417 мм × 417 мм × 15 мм 16,4 дюйм × 16,4 дюйм × 0,6 дюйм |
| Антеннаның салмағы | 1050 г |