- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
Productoverzicht
De Advantenna-p33 is een compacte UHF RFID-antenne met cirkelpolarisatie en een stralingspatroon dat wordt gekenmerkt door een potloodvormige bundel (40°/40°).
Dit stralingspatroon maakt deze antenne ideaal voor talloze RFID-toepassingen, zoals overhead real-time inventariseringssystemen, magische spiegels en passerkamers.
Een set Advantenna-p33 kan aan het plafond worden opgehangen om gemarkeerde artikelen in een bepaalde ruimte in real-time te identificeren en te lokaliseren.
In winkels kan de Advantenna-p33 aan het plafond worden geïnstalleerd, boven elke paskamer. In deze positie en dankzij zijn hoge richtwerking detecteert het RFID-systeem de RFID-tags in de betreffende paskamer, terwijl de detectie van artikelen in aangrenzende paskamers of nabijgelegen gebieden tot een minimum wordt beperkt.
Connector-opties

Flens recht

Flens rechte hoek
Voordelen:
• Smalle bundel in twee richtingen
• Hoge winst
• Zeer dunne vormfactor
Toepassingen:
• Plafondgemonteerde real-time inventarisystemen
• Paskamers
• Magische spiegels
• Deuren en gangen
Stralingspatroon

Mechanische specificaties



Specificaties
| Werkfrequentie EU-versie | 865 – 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Werkfrequentie VS-versie | 902 – 928 MHz (FCC deel 15) |
| Werkafstand bij detectie | Tot 6 meter |
| Stralingspatroon | Potloodbundel |
| Stralingsbreedte | 40° / 40° |
| Versterking | 10,4 dBi (EU-versie), 9,6 dBi (VS-versie) |
| Zijlobniveau | < -15 dB |
| Polaritatie | Cirkelvormig |
| Invoerimpedantie | 50 Ω |
| Verbindingsstuk | vrouwelijke SMA- of MCX-flens of rechthoekige flens |
| Temperatuurbereik | -20 °C tot +130 °C |
| Afmeting zonder connector | 417 mm x 417 mm x 3,3 mm / 16,4 inch x 16,4 inch x 0,13 inch |
| Afmeting met flensconnector | 417 mm x 417 mm x 15 mm / 16,4 inch x 16,4 inch x 0,6 inch |
| Gewicht van de antenne | 1050 g |