- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Ürün Genel Bakış
Advantenna-p33, dairesel polarizasyona sahip kompakt bir RFID UHF antenidir ve radyasyon deseni kalem şeklinde bir ışın (40°/40°) ile karakterizedir.
Bu radyasyon deseni, bu anteni tavan üstü gerçek zamanlı envanter sistemleri, sihirli aynalar ve giyim odaları gibi birçok RFID uygulaması için ideal hale getirir.
Etiketlenmiş ürünleri belirli bir alanda gerçek zamanlı olarak tanımlamak ve konumlandırmak amacıyla Advantenna-p33 anten seti tavana asılarak kurulabilir.
Perakende mağazalarda Advantenna-p33, her deneme kabininin tavanına monte edilebilir. Bu konumda ve yüksek yönlendiriciliği sayesinde RFID sistemi, ilgili deneme kabininde bulunan RFID etiketlerini algılar; ancak komşu deneme kabinlerinde veya yakın alanlarda bulunan ürünlerin algılanmasını en aza indirir.
Bağlantı Seçenekleri

Flanş düz

Flanş dik açı
Faydalar:
• İki yönde dar bant
• Yüksek kazanç
• Çok ince form faktörü
Uygulama Alanları:
• Tavan üstü gerçek zamanlı envanter sistemleri
• Deneme kabinleri
• Sihirli aynalar
• Kapılar ve koridorlar
Radyasyon deseni

Mekanik Özellikler



Teknik Özellikler
| Çalışma Frekansı AB Versiyonu | 865 - 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Çalışma Frekansı ABD Versiyonu | 902 - 928 MHz (FCC Bölüm 15) |
| Çalışma Tespit Mesafesi | En fazla 6 metre |
| Radyasyon deseni | Kalem Hüzmesi |
| Yayılım Açısı | 40° / 40° |
| Kazanç | 10,4 dBi (AB versiyonu), 9,6 dBi (ABD versiyonu) |
| Yan lob seviyesi | < -15 dB |
| Polarizasyon | Çember |
| Giriş Empedansı | 50 Ω |
| Konektör | Dişi SMA veya MCX flanşı veya flanş sağ açı |
| Sıcaklık aralığı | -20 °C ila +130 °C |
| Bağlantı elemanı hariç boyut | 417 mm x 417 mm x 3,3 mm / 16,4 inç x 16,4 inç x 0,13 inç |
| Flanş bağlantısı ile birlikte boyut | 417 mm x 417 mm x 15 mm / 16,4 inç x 16,4 inç x 0,6 inç |
| Anten ağırlığı | 1050 g |