- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
Mahsulot haqida umumiy ma'lumot
Advantenna-p33 — doiraviy polyarizatsiyali, qalam shaklidagi nurlanish namoyishi (40°/40°) bilan ajralib turadigan kompakt RFID UHF antenasi.
Bu nurlanish namoyishi bu antenani yuqoridan real vaqtda inventarizatsiya qilish tizimlari, 'sehrli oynalar' va kiyinish xonalari kabi ko'plab RFID ilovalari uchun ideal qiladi.
Advantenna-p33 antenalari to'plami belgilangan fazoda belgilangan buyumlarni real vaqtda aniqlash va joylashuvini aniqlash maqsadida shiftga osib o'rnatilishi mumkin.
Do'konlarda Advantenna-p33 ni har bir kiyinish xonasi yuqorisida, shiftning to'rtburchak shaklidagi qismiga o'rnatish mumkin. Bu joylashuvda va yuqori yo'naltilik tufayli RFID tizimi mos keladigan kiyinish xonasida joylashgan RFID teglarini aniqlaydi, shu bilan birga qo'shni kiyinish xonalari yoki yaqin atrofdagi hududlarda joylashgan buyumlarning aniqlanishini minimal darajada kamaytiradi.
Ulaniqlar variantlari

Flans to'g'ri burchakli

Flans o'ng burchakli
Foydali xususiyatlar:
• Ikki yo'nalishda tor nurlanish
• Yuqori kuchaytirish
• Juda ingichka shakl omili
Qo'llanma:
• Shift ustidagi haqiqiy vaqt rejimida inventarizatsiya tizimlari
• Kiyinish xonalari
• Sehrli oynalar
• Eshiklar va koridorlar
Izlashning chizigi

Mexanik xususiyatlari



Texnik xususiyatlari
| Ishlash chastotasi (Yevropa versiyasi) | 865–868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Ishlash chastotasi (AQSH versiyasi) | 902–928 MHz (FCC qismi 15) |
| Faol aniqlash masofasi | Eng ko'pi bilan 6 metr |
| Izlashning chizigi | Qalamlar nuri |
| Qattiq burchagi | 40° / 40° |
| Foyda | 10,4 dBi (Yevropa versiyasi), 9,6 dBi (AQSH versiyasi) |
| Yon nurlar darajasi | < –15 dB |
| Polarizatsiya | Doira |
| Kirish impedansiyasi | 50 Ω |
| Ulagich | ayol SMA yoki MCX flansh yoki flansh toʻgʻri burchakli |
| Harorat oralig'i | –20°C dan +130°C gacha |
| Konnektor hisobga olinmagan holatdagi oʻlcham | 417 mm x 417 mm x 3,3 mm 16,4 dyuym x 16,4 dyuym x 0,13 dyuym |
| Flansh konnektori bilan birga oʻlcham | 417 mm x 417 mm x 15 mm 16,4 dyuym x 16,4 dyuym x 0,6 dyuym |
| Antenna vazni | 1050 g |