- Oorsig
- Spesifikasies
- Monteerdiagram
- Aanbevole Produkte
Oorsig
RFA-915-12R40-C is 'n hoëwinskans-antenne met 'n wye 40°-straalwydte en regter-sirkulêre plaatantenne wat vir RFID-toepassings gebruik word.
● Wye 40°-horisontale straalwydte
● Voldoen aan RoHS-vereistes
Spesifikasies
Elektriese
| Model | RFA-915-12R40 |
| Frekwensie reeks | 902-928MHz |
| Versterking | 12 dBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| 3 dB-straalwydte, H-vlak | 40° |
| 3 dB-stralingswydte, E-vlak | 40° |
| Polariteit | Regter-sirkulêre |
| Asimutsverhouding | <2 |
| Voor- tot Agterverhouding | ≥20 dB |
| Maksimum Invoerkrag | 100 wat |
| Impedansie | 50Ω |
| Bliksembeveiliging | DC-geaard |
Meganiese
| Koppeling | N-K |
| Antenne Afmeting | 450×450×22,5 mm |
| Gewig | 2,1 kg/2,5 kg |
| Radome materiaal | UV ABS |
| Monteerpaaldeursnee | ø40–Ø60 mm |
| Bedryfstemperatuur | −40 °C tot +65 °C |
| Gewaardeerde Windspoed | 216 km/h |
Monteerdiagram


