- Тойм
- Тодорхойлолт
- Сууринхууны схем
- Санал болгож буй бүтээлүүд
Тойм
RFA-915-12R40-C нь өндөр коэффициенттой, 40°-ийн өргөн хөндлөн цацрагийн өргөн бүс бүхий баруун тойргийн хавтгай антенн, RFID системд ашигладаг.
● 40°-ийн өргөн хөндлөн цацрагийн өргөн бүс
● RoHS стандартад нийцүү
Тодорхойлолт
Цахилгаан
| Загвар | RFA-915-12R40 |
| Давтамжийн хүрээ | 902-928 МГц |
| Нөхөн сэргээлт | 12 дБи |
| VSWR | ≤1.5 |
| 3 дБ Цацрагийн өргөн, H-хавтгай | 40° |
| 3 дБ-ийн цацрагийн өргөн, E-хавтгай | 40° |
| Поляризаци | Зөв дугуй хэлбэрийн |
| Тэнхлэгийн харьцаа | <2 |
| Урд-ард харьцаа | ≥20 дБ |
| Хамгийн их оролтын чадал | 100 Ватт |
| Эсрэг чанар | 50Ω |
| Бар амьсгалд хамгаалах | Тогтмол газардуулгын холболт |
Санаатай
| Холбогч | N-K |
| Антеннагийн хэмжээс | 450×450×22.5 мм |
| Жин | 2.1 кг/2.5 кг |
| Радомын материал | Ультра ягаан ABS |
| Суурин төвүүр диаметр | ø40–Ø60 мм |
| Ашиглалтын температур | –40° C –с +65° C хүртэл |
| Хүчирхүй салхины хурд | 216 км/ц |
Сууринхууны схем


