- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Monteringsdiagram
- Anbefalte produkter
Oversikt
RFA-915-12R40-C er en panelantenne med høy forsterkning og bred strålebredde på 40° i høyrecirkulær polarisasjon, beregnet for RFID.
● Bred horisontal strålebredde på 40°
● I samsvar med RoHS
Spesifikasjoner
Elektriske apparater
| Modell | RFA-915-12R40 |
| Frekvensområde | 902-928 MHz |
| Gevinst | 12DBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| 3 dB strålebredde, H-plan | 40° |
| 3 dB strålebredde, E-plan | 40° |
| Polarisasjon | Høyre sirkel |
| Akselforhold | <2 |
| Forhold foran-til-bak | ≥20 dB |
| Maksimalt Inngangsstyrke | 100 Watt |
| Impedans | 50Ω |
| Blikkvern | Jordet DC |
Mechanisk
| Kobling | N-K |
| Antennestørrelse | 450 × 450 × 22,5 mm |
| Vekt | 2,1 kg/2,5 kg |
| Radommateriale | UV ABS |
| Diameter på monteringsmast | ø40–Ø60 mm |
| Driftstemperatur | −40 °C til +65 °C |
| Annenkraftfart | 216 km/t |
Monteringsdiagram


