- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Montaj diyagramı
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
RFA-915-12R40-C, yüksek kazanç ile geniş 40°’lik yatay açıklık açısına sahip sağ dairesel polarizasyonlu panel antendir; RFID uygulamalarında kullanılır.
● Geniş 40° yatay açıklık açısı
● RoHS Uyumlu
Teknik Özellikler
Elektrik
| Model | RFA-915-12R40 |
| Frekans aralığı | 902-928MHz |
| Kazanç | 12DBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| 3 dB Işın Genişliği, H-Düzlemi | 40° |
| 3 dB Işın Genişliği, E-Düzlemi | 40° |
| Polarizasyon | Sağ dairesel |
| Eksen Oranı | <2 |
| Ön-arka Oranı | ≥20 dB |
| En yüksek giriş gücü | 100 Watt |
| İmpedans | 50Ω |
| Yıldırım koruması | DC topraklı |
Mekanik
| Konektör | N-K |
| Antena Boyutu | 450×450×22,5 mm |
| Ağırlık | 2,1 kg / 2,5 kg |
| Radom malzemesi | UV ABS |
| Montaj Direği Çapı | Ø40–Ø60 mm |
| Çalışma sıcaklığı | -40 °C ila +65 °C |
| Rüzgarın nominal hızı | 216 km/sa |
Montaj diyagramı


