- Шолу
- Сәйкестіктер
- Орнату схемасы
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
RFA-915-12R40-C — RFID қолданысына арналған жоғары күшейтуі мен ендік бағытта 40° кең сәулелену бұрышы бар оң шеңберлі панельдік антенна.
● Ендік бағытта 40° кең сәулелену бұрышы
● RoHS стандарттарына сай
Сәйкестіктер
Электр
| Модель | RFA-915-12R40 |
| Жиілік диапазоны | 902-928 МГц |
| Жеңісті | 12 дБ |
| VSWR | ≤1.5 |
| 3 дБ сәулелену диаграммасының ені, H-жазықтығы | 40° |
| 3 дБ Сәулелену ені, E-жазықтығы | 40° |
| Поляризация | Оң жақ дөңгелек |
| Осьтік қатынас | <2 |
| Алдыңғыдан артқыға қатынасы | ≥20 дБ |
| Максималды енгізу шакты | 100 Ватт |
| Импеданс | 50Ω |
| Құрлық азайту | Тұрақты ток жерленген |
Механикалық
| Қосылма | N-K |
| Антеннаға салыстыру мәліметтері | 450×450×22,5 мм |
| Салмағы | 2,1 кг/2,5 кг |
| Радом материалы | Ультракүлгін ABS |
| Орнату мачтасының диаметрі | Ø40–Ø60 мм |
| Жұмыс шамамен температура | -40° C-ден +65° C-ге дейін |
| Стандарттік ветер жылдамдығы | 216 км/сағ |
Орнату схемасы


