- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Gambarajah Pemasangan
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
RFA-915-12R40-C ialah antena panel bulat kanan berdaya tinggi dengan lebar jalur 40° yang luas, digunakan untuk RFID.
● Lebar jalur mendatar 40°
● Mematuhi RoHS
Spesifikasi
Elektrik
| Model | RFA-915-12R40 |
| Julat Kekerapan | 902-928MHz |
| Gain | 12DBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| lebar Jejari 3 dB, Satah-H | 40° |
| lebar Sinar 3 dB, Satah-E | 40° |
| Polarization | Berpolarisasi bulat kanan |
| Nisbah Paksian | <2 |
| Nisbah Depan ke Belakang | ≥20 dB |
| Kuasa input maksimum | 100 Watt |
| Impedans | 50Ω |
| Perlindungan petir | Dihubungkan ke bumi DC |
Mekanikal
| Penyambung | N-K |
| Dimensi Antena | 450×450×22.5 mm |
| Berat | 2.1 kg/2.5 kg |
| Bahan radom | UV ABS |
| Diameter Tiang Pemasangan | ø40~Ø60 mm |
| Suhu operasi | -40° C hingga +65° C |
| Kelajuan angin nominal | 216 km/j |
Gambarajah Pemasangan


