- Přehled
- Specifikace
- Montážní diagram
- Doporučené produkty
Přehled
RFA-915-12R40-C je panelová anténa s vysokým ziskem a širokým horizontálním paprskem o úhlu 40° s pravotočivou kruhovou polarizací, určená pro použití v systémech RFID.
● Široký horizontální paprsek 40°
● Kompatibilní s RoHS
Specifikace
Elektrické
| Model | RFA-915-12R40 |
| Frekvenční rozsah | 902-928 MHz |
| Zisk | 12DBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| šířka paprsku při úbytku 3 dB v H-rovině | 40° |
| šířka paprsku při úbytku 3 dB v E-rovině | 40° |
| Polarizace | Pravý kruh |
| Axální poměr | <2 |
| Poměr přední-stranové účinnosti | ≥20 dB |
| Maximální vstupní výkon | 100 Watt |
| Impedance | 50Ω |
| Ochrana před bleskem | DC uzemněno |
Mechanické
| Konektor | N-K |
| Rozměry antény | 450 × 450 × 22,5 mm |
| Hmotnost | 2,1 kg / 2,5 kg |
| Radómový materiál | UV ABS |
| Průměr montážního stožáru | ø40 až Ø60 mm |
| Provozní teplota | −40 °C až +65 °C |
| Nomínní větrná rychlost | 216 km/h |
Montážní diagram


