- Przegląd
- Specyfikacje
- Schemat montażu
- Polecane produkty
Przegląd
RFA-915-12R40-C to płytkowa antena o prawej okrągłej polaryzacji łącząca wysoki again z szerokim kątem promieniowania poziomego wynoszącym 40°, przeznaczona do zastosowań w technologii RFID.
● Szeroki kąt promieniowania poziomego 40°
● Zgodny z dyrektywą RoHS
Specyfikacje
Elektryczny
| Model | RFA-915-12R40 |
| Zakres częstotliwości | 902-928 MHz |
| Zysk | 12DBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| szerokość wiązki przy spadku mocy o 3 dB, płaszczyzna H | 40° |
| szerokość wiązki przy poziomie -3 dB, płaszczyzna E | 40° |
| Polaryzacja | Prawy okrągły |
| Stosunek Aksjalny | <2 |
| Stosunek przód–tył | ≥20 dB |
| Maksymalna moc wejściowa | 100 Watów |
| Impedancja | 50Ω |
| Ochrona przed błyskawicami | Uziemienie DC |
Wyroby mechaniczne
| Złącze | N-K |
| Wymiar anteny | 450 × 450 × 22,5 mm |
| Waga | 2,1 kg / 2,5 kg |
| Materiał radomowy | UV ABS |
| Średnica masztu montażowego | ø40–Ø60 mm |
| Temperatura pracy | −40 °C do +65 °C |
| Prędkość wiatru znamionowa | 216 km/h |
Schemat montażu


