- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Διάγραμμα τοποθέτησης
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Η RFA-915-12R40-C είναι μια πανελοειδής κεραία δεξιάς κυκλικής πόλωσης με υψηλό κέρδος και ευρύ οριζόντιο πλάτος δέσμης 40°, που χρησιμοποιείται σε συστήματα RFID.
● Ευρύ οριζόντιο πλάτος δέσμης 40°
● Συμμόρφωση με την οδηγία RoHS
Προδιαγραφές
Ηλεκτρικά
| Μοντέλο | RFA-915-12R40 |
| Εύρος συχνοτήτων | 902-928MHz |
| Κέρδος | 12DBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| πλάτος δέσμης 3 dB, επίπεδο H | 40° |
| πλάτος δέσμης 3 dB, κατακόρυφο επίπεδο (E-Plane) | 40° |
| Πολαρικοποίηση | Δεξιόστροφος κύκλος |
| Αξονικός Λόγος | <2 |
| Λόγος Μπροστά-Πίσω | ≥20 dB |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου | 100 Βατ |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Προστασία από κεραυνό | Γείωση DC |
Μηχανικός
| Συνδετήρας | N-K |
| Διαστάσεις Αντέννας | 450 × 450 × 22,5 mm |
| Βάρος | 2,1 kg / 2,5 kg |
| Υλικό ραδόμου | UV ABS |
| Διάμετρος Πόλου Τοποθέτησης | Ø40 έως Ø60 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C έως +65 °C |
| Ονομαστική ταχύτητα ανέμου | 216 χλμ/ώρα |
Διάγραμμα τοποθέτησης


