- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- O'rnatish sxemasi
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
RFA-915-12R40-C — yuqori kuchaytirish va keng 40° li gorizontal nurlanish burchagi bilan ajralib turadigan o'ng aylanma pannel antenasi bo'lib, RFID tizimlarida qo'llaniladi.
● Keng 40° li gorizontal nurlanish burchagi
● RoHS talablariga mos
Texnik xususiyatlari
Elektr
| Model | RFA-915-12R40 |
| Chastota diapazoni | 902-928MHz |
| Foyda | 12DBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| 3 dB nurlanish doirasining kengligi, G-guruh tekisligi | 40° |
| 3 dB nurlanish doirasining kengligi, E-guruh tekisligi | 40° |
| Polarizatsiya | O'ng aylanma |
| O'qi nisbati | <2 |
| Oldindan orqaga nisbati | ≥20 dB |
| Maksimal kiruvchi quvvat | 100 Vatt |
| Impedantlik | 50Ω |
| Chaqmog‘ yorug‘likdan himoya | DC uzatish tizimi |
Mexanik
| Ulagich | N-K |
| Antena o'lchamlari | 450×450×22.5 mm |
| Vazn | 2.1 kg / 2.5 kg |
| Radom materiallari | UV ABS |
| O'rnatish ustuni diametri | Ø40~Ø60 mm |
| Ishlash temperaturasida | -40° C dan +65° C gacha |
| Номинал ёрдамли вазоат тезлиги | 216 km/soat |
O'rnatish sxemasi


