- Gainberri
- Espezifikazioak
- Montaketa-diagrama
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
RFA-915-12R40-C antena pannela da, irabazia altua eta 40°-ko zabalerako zirkularraren eskuineko hazbidea konbinatzen dituena, RFID aplikazioetan erabilia.
● 40°-ko zabalerako zabalera horizontala
● RoHS-arauaren arabera
Espezifikazioak
Elektrikoa
| Modelo bat | RFA-915-12R40 |
| Maiztasun tartea | 902-928 MHz |
| Bihurtzea | 12dbi |
| VSWR | ≤1.5 |
| 3 dB-ko izpi-zabalera, H-planoa | 40° |
| 3 dB-ko izpi-zabalera, E-planoa | 40° |
| Polarizazioa | Eskuin-zirkularra |
| Ardatz-erlazioa | <2 |
| Aurrealde-Atzealdeko erlazioa | ≥20 dB |
| Sarrera-ahalmeneko potentzia gehienezkoa | 100 W |
| Antolamendua | 50Ω |
| Zurrunbiloaren babesa | DC lurruntzea |
Mekanikoa
| Konexiora | N-K |
| Antenaren dimentsioak | 450×450×22,5 mm |
| Pisua | 2,1 kg/2,5 kg |
| Radomoaren materiala | UV-ABS |
| Muntatze-zutabearen diametroa | ø40–Ø60 mm |
| Ekintzako Temperatura | -40 °C-tik +65 °C-raino |
| Hodierako haize-abiadura nominalgatua | 216 km/h |
Montaketa-diagrama


