- Conspectus
- Specificationes
- Diagramma Montagii
- Producta Commendata
Conspectus
RFA-915-12R40-C est antenna pannularis dextra circularis altius usus cum alto guadagnio et latitudine fasciculi 40°, ad usum in systematibus RFID.
● Latitudo fasciculi horizontalis 40°
● Conformis normis RoHS
Specificationes
Electricum
| Formam | RFA-915-12R40 |
| Frequens Ambitus | 1.4G |
| Lucrum | 12dBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| largitudo Fasciculi ad 3 dB, Planum H | 40° |
| largitudo Fasciculi ad 3 dB, Planum E | 40° |
| Polarizatio | Recta circularis |
| Ratio Axialis | <2 |
| Ratio Frontis ad Posteriora | ≥20 dB |
| Potentia Maxima Input | 100 Watt |
| Impedantia | 50Ω |
| Protectio contra fulgura | DC grounded |
Mechanicum
| Connector | N-K |
| Dimensio Antennae | 450 × 450 × 22,5 mm |
| Pondus | 2,1 kg / 2,5 kg |
| Materies radomae | UV ABS |
| Diameter Masti Montandi | ø40–Ø60 mm |
| Temperatura operativa | −40° C ad +65° C |
| Velocitas Venti Nominalis | 216 km/h |
Diagramma Montagii


