- Overzicht
- Specificaties
- Montageschema
- Aanbevolen producten
Overzicht
RFA-915-12R40-C is een paneelantenne met hoge winst en brede stralingshoek van 40° voor rechts-cirkulair gepolariseerde signalen, toegepast in RFID.
● Brede horizontale stralingshoek van 40°
● RoHS-compliant
Specificaties
Elektrisch
| Model | RFA-915-12R40 |
| Frequentiebereik | 902-928 MHz |
| Versterking | 12DBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| 3 dB bundelbreedte, H-vlak | 40° |
| 3 dB bundelbreedte, E-vlak | 40° |
| Polaritatie | Rekenbord rechts |
| Axiale verhouding | <2 |
| Verhouding voorzijde-achterzijde | ≥20 dB |
| Maximaal invoervermogen | 100 Watt |
| Impedantie | 50Ω |
| Bliksembescherming | DC-geaard |
Mechanisch
| Verbindingsstuk | N-K |
| Antenne afmetingen | 450 × 450 × 22,5 mm |
| Gewicht | 2,1 kg / 2,5 kg |
| Radome materiaal | UV ABS |
| Diameter van de montagepaal | ø40–Ø60 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 °C tot +65 °C |
| Nominale windsnelheid | 216 km/u |
Montageschema


