- Prikaz
- Specifikacije
- Dijagram montaže
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
RFA-915-12R40-C je antena koja kombinuje visok dobiček s širokim 40° širokim zrnom, s pravim kružnim panelom, primjenjena na RFID.
● Široka 40° Horizontalna širina zraka
● Suobrazno RoHS
Specifikacije
Električni
| Model | U skladu s člankom 4. stavkom 1. |
| Frekvencijski raspon | 902-928 MHz |
| Dobit | 12DBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| 3dB širina zraka, H-razmer | 40° |
| 3dB širina zraka, E-Plane | 40° |
| Polarizacija | Desno kružno |
| Osmi omjer | <2 |
| Odnos prednje i stražnje strane | smanjenje frekvencije |
| Maksimalna ulazna snaga | 100 Vata |
| Impedantnost | 50Ω |
| Zaštita od groma | DC na zemljištu |
Mehanički
| Konektor | N-K |
| Dimenzije antene | Smanjenje od 50 mm |
| Težina | 2,1 kg/2,5 kg |
| Radomni materijal | UV ABS |
| Prosečnik stuba | smanjenje dužine |
| Radna temperatura | -40° C do +65° C |
| Nominalna brzina vjetra | 216 km/h |
Dijagram montaže


