- Огляд
- Технічні характеристики
- Діаграма монтажу
- Рекомендовані товари
Огляд
RFA-915-12R40-C — це панельна антена з правим круговим поляризаційним випромінюванням, що поєднує високий коефіцієнт підсилення з широкою горизонтальною шириною діаграми спрямованості 40°, призначена для систем RFID.
● Широка горизонтальна ширина діаграми спрямованості — 40°
● Відповідає вимогам директиви RoHS
Технічні характеристики
Електричний
| Модель | RFA-915-12R40 |
| Частотний діапазон | 902-928МГц |
| Посилення | 12DBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| ширина діаграми спрямованості на рівні –3 дБ у горизонтальній площині (H-площина) | 40° |
| ширина діаграми спрямованості на рівні –3 дБ у вертикальній площині | 40° |
| Поляризація | Правильний круглий |
| Відношення осей | <2 |
| Співвідношення спереду-ззаду | ≥20 дБ |
| Максимальна вхідна потужність | 100 Вт |
| Імпеданс | 50Ω |
| Захист від лайтнінгу | Постійний струм, заземлення |
Механічний
| Роз'єм | N-K |
| Розміри антени | 450×450×22,5 мм |
| Вага | 2,1 кг/2,5 кг |
| Радомний матеріал | UV ABS |
| Діаметр щогли кріплення | ø40–Ø60 мм |
| Робоча температура | від −40 °C до +65 °C |
| Номінальна швидкість вітру | 216 км/год |
Діаграма монтажу


