- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
Produktuaren Ikuspegi Orokorra
902-928 MHz
Ganantzia 5 dBi
Polartasun zirkularra
Neurriak: 440*130*1 mm
Produktuen aplikazioa
1. RFID logistikako jarraipena
2. Biltegi-aplikazioa
3. Sarbide-kontrol-sistema
4. Ekoizpen-lerroaren kudeaketa
Espezifikazioak
| Adierazle elektrikoak | |
| Maiztasun tartea | 902-928 MHz |
| Bihurtzea | 5dbi |
| Ala baten zabalera | Hor: 35° Ver: 95° |
| Polartasun-modua | Polartasun zirkularra |
| Zeharkako uhin-uhinaren ratioa | ≤1.5 |
| Aurreko eta atzeko erlazioa | ≥20 |
| Antolamendua | 50Ω |
| Sarrera-ahalmeneko potentzia gehienezkoa | 50W |
| Zurrunbiloaren babesa | CC-ren gaineko lurruntzea |
| Artikulazio Mota | SMA |
| Adierazle mekanikoak | |
| Antenaren tamaina | 440*130*1 mm |
| Antenaren pisu garbia | 0.5kg |
| Paketearen tamaina | 49*22*3 cm |
| Antenaren pisu gorria | 0.8kg |
| Antenaren estalkiaren materiala | PCB |
| Antenaren estalkiaren kolorea | beltza |
| Lan temperatura | -20-60℃ |
| Uranahaste maila | IP55 |
