- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
Огляд продукту
902-928МГц
Коефіцієнт підсилення 5 дБі
Колова поляризація
Габарити: 440 × 130 × 1 мм
Применення продукту
1. Слідкування за логістикою за допомогою RFID
2. Застосування на складах
3. Система контролю доступу
4. Управління виробничою лінією
Технічні характеристики
| Електричні індикатори | |
| Частотний діапазон | 902-928МГц |
| Посилення | 5DBi |
| Ширина клапана | Горизонтальна: 35°, вертикальна: 95° |
| Тип поляризації | Колова поляризація |
| Коефіцієнт стоячої хвилі напруги | ≤1.5 |
| Співвідношення «до/після» | ≥20 |
| Імпеданс | 50Ω |
| Максимальна вхідна потужність | 50W |
| Захист від лайтнінгу | Заземлення DC |
| Тип з'єднання | SMA |
| Механічні індикатори | |
| Розмір антени | 440 × 130 × 1 мм |
| Маса антени без упаковки | 0.5кг |
| Розмір упаковки | 49 × 22 × 3 см |
| Загальна вага антени | 0,8 кг |
| Матеріал корпусу антени | ПКБ |
| Колір корпусу антени | чорний |
| Робоча температура | -20-60℃ |
| Водонепроникний клас | IP55 |
