- Yleiskatsaus
- Tekniset tiedot
- Suositellut tuotteet
Yleiskatsaus
Tuotteen yleiskatsaus
902-928MHz
Voimakkuus 5 dBi
Ympyräpolarisaatio
Mitat: 440 × 130 × 1 mm
Tuotteen Käyttötarkoitus
1. RFID-logistiikan seuranta
2. Varastosovellukset
3. Pääsynvalvontajärjestelmä
4. Tuotantolinjan hallinta
Tekniset tiedot
| Sähköiset indikaattorit | |
| Taajuusalue | 902-928MHz |
| Voitto | 5DBi |
| Läppän leveys | Vaakasuora: 35°, Pystysuora: 95° |
| Polarisaatiotila | Ympyräpolarisaatio |
| Jännitteen aalto-suhteellisuus | ≤1.5 |
| Ennen ja jälkeen -suhde | ≥20 |
| Impedanssi | 50Ω |
| Maksimi syöttövoima | 50W |
| Salamansuojaus | Dc-mahdollisuus |
| Sideen tyyppi | SMA |
| Mekaaniset indikaattorit | |
| Antennin koko | 440 × 130 × 1 mm |
| Antennin nettopaino | 0.5kg |
| Pakkauskoko | 49 × 22 × 3 cm |
| Antennin bruttopaino | 0.8kg |
| Antennin kantimen materiaali | Pcb-levy |
| Antennin kantimen väri | musta |
| Toimintalämpötila | -20-60℃ |
| Vesitiivis luokka | IP55 |
