- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Επισκόπηση Προϊόντος
902-928MHz
Κέρδος 5 dBi
Κυκλική πόλωση
Διαστάσεις: 440 × 130 × 1 mm
Εφαρμογή προϊόντος
1. Εποπτεία λογιστικής με τεχνολογία RFID
2. Εφαρμογές σε αποθήκες
3. Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
4. Διαχείριση γραμμής παραγωγής
Προδιαγραφές
| Ηλεκτρικά Δείκτες | |
| Εύρος συχνοτήτων | 902-928MHz |
| Κέρδος | 5DBi |
| Πλάτος φλαπ | Οριζόντια: 35°, Κατακόρυφη: 95° |
| Τύπος Πόλωσης | Κυκλική πόλωση |
| Αναλογία Στάσιμης Κύματος Τάσης | ≤1.5 |
| Λόγος προ-μετά | ≥20 |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου | 50W |
| Προστασία από κεραυνό | ΔΕΣ γείωση |
| Τύπος Συνδέσεως | SMA |
| Μηχανικοί Δείκτες | |
| Μέγεθος κεραίας | 440 × 130 × 1 mm |
| Καθαρό βάρος της κεραίας | 0.5kg |
| Μέγεθος Συσκευασίας | 49 × 22 × 3 cm |
| Βρούτο βάρος της κεραίας | 0.8χιλιοστά |
| Υλικό κάλυμματος κεραίας | Πίνακες PCB |
| Χρώμα κάλυμματος κεραίας | μΑΥΡΟ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20-60℃ |
| Βαθμός αδιαβροχοποίησης | IP55 |
