- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
Přehled produktu
902-928 MHz
Zisk 5 dBi
Kruhová polarizace
Rozměry: 440 × 130 × 1 mm
Aplikace produktu
1. Sledování logistiky pomocí RFID
2. Použití ve skladu
3. Systém řízení přístupu
4. Správa výrobní linky
Specifikace
| Elektrické indikátory | |
| Frekvenční rozsah | 902-928 MHz |
| Zisk | 5DBi |
| Šířka klapky | Horizontální: 35°, Vertikální: 95° |
| Režim polarizace | Kruhová polarizace |
| Poměr stojaté vlny napětí | ≤1.5 |
| Poměr před/po | ≥20 |
| Impedance | 50Ω |
| Maximální vstupní výkon | 50W |
| Ochrana před bleskem | DC zakotvení |
| Typ spoje | SMA |
| Mechanické ukazatele | |
| Velikost antény | 440 × 130 × 1 mm |
| Čistá hmotnost antény | 0.5kg |
| Velikost balení | 49 × 22 × 3 cm |
| Hrubá hmotnost antény | 0.8kg |
| Materiál krytu antény | PCB |
| Barva krytu antény | černá |
| Pracovní teplota | -20-60℃ |
| Vodotěsná třída | IP55 |
