- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Productum Overview
1.4G
Ganitum 5 dBi
Polarizātiō circulāris
Dimensiones: 440 × 130 × 1 mm
Applicatio Producti
1. Persecutio logistica RFID
2. Usus in horreo
3. Systema controlis aditus
4. Administratio lineae productionis
Specificationes
| Indicatores electrica | |
| Frequens Ambitus | 1.4G |
| Lucrum | 5dBi |
| Largitudo valvae | Horiz.: 35° Vert.: 95° |
| Polarizationis Modus | Polarizātiō circulāris |
| Proportio Fluctuationis Voltus | ≤1.5 |
| Ratio ante et post | ≥20 |
| Impedantia | 50Ω |
| Potentia Maxima Input | 50w |
| Protectio contra fulgura | Terra DC |
| Genus Articulationis | SMA |
| Indicatores Mechanici | |
| Magnitudo Antennae | 440 × 130 × 1 mm |
| Pondus netto antennae | 0.5kg |
| Packaging Size | 49 × 22 × 3 cm |
| Pondus brutum antennae | 0.8Kg |
| Materies tecti antennae | PCB |
| Color tecti antennae | niger |
| Temperatura operativa | -20-60℃ |
| Waterproof Gradus | IP55 |
