- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
Oversikt over produktet
902-928 MHz
Forsterkning 5 dBi
Sirkulær polarisering
Dimensjoner: 440 × 130 × 1 mm
Produktanvendelse
1. RFID-logistikksporing
2. Lageranvendelse
3. Tilgangskontrollsystem
4. Produksjonslinjehåndtering
Spesifikasjoner
| Elektriske indikatorer | |
| Frekvensområde | 902-928 MHz |
| Gevinst | 5DBi |
| Lukkebredde | Horisontal: 35°, Vertikal: 95° |
| Polariseringsmode | Sirkulær polarisering |
| Spenningsstårforhold | ≤1.5 |
| Forhold mellom foran og bak | ≥20 |
| Impedans | 50Ω |
| Maksimalt Inngangsstyrke | 50W |
| Blikkvern | DC jordforbindelse |
| Følge Type | SMA |
| Mekaniske indikatorer | |
| Antennes størrelse | 440 × 130 × 1 mm |
| Nettovekt av antennen | 0.5kg |
| Pakkingsstørrelse | 49 × 22 × 3 cm |
| Bruttovekt til antennen | 0.8kg |
| Materiale til antennekapsling | PCB-ar |
| Farge på antennekapsling | svart |
| Arbeidstemperatur | -20-60℃ |
| Vannett nivå | IP55 |
