- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Produk Oorsig
902-928MHz
Wins 5 dBi
Sirkulêre polarisasie
Afmetings: 440 × 130 × 1 mm
Produktoepassing
1. RFID-logistieke volg
2. Werf-toepassing
3. Toegangsbeheerstelsel
4. Vervaardigingslynbestuur
Spesifikasies
| Elektriese indikatore | |
| Frekwensie reeks | 902-928MHz |
| Versterking | 5dBi |
| Klepswydte | Hor: 35° Ver: 95° |
| Polarisasie modus | Sirkulêre polarisasie |
| Spanningsstaande Golfverhouding | ≤1.5 |
| Verhouding voor-en-na | ≥20 |
| Impedansie | 50Ω |
| Maksimum Invoerkrag | 50W |
| Bliksembeveiliging | DC-aarding |
| Sooltipe | SMA |
| Meganiese Aanduiders | |
| Antennegrootte | 440 × 130 × 1 mm |
| Netog van die antenne | 0.5KG |
| Verpakkingsgrootte | 49 × 22 × 3 cm |
| Bruto gewig van die antenne | 0.8kg |
| Materiaal van die antenne-omhulsel | PCB's |
| Kleur van die antenne-omhulsel | swart |
| Werktemperatuur | -20-60℃ |
| Waterdigte graad | IP55 |
