- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
Pregled proizvoda
902-928 MHz
Dobijanje 5dBi
Krugovna polarizacija
U slučaju da je to potrebno, može se koristiti i za proizvodnju električne energije.
Primjena proizvoda
1. za RFID logističko praćenje
2. - Što? Upotreba za skladište
3. Slijedi sljedeće: Sistem kontrole pristupa
4. - Što? Upravljanje proizvodnom linijom
Specifikacije
| Električni indikatori | |
| Frekvencijski raspon | 902-928 MHz |
| Dobit | 5DBi |
| Širina krila | Hor:35° Ver:95° |
| Polarizacijski način | Krugovna polarizacija |
| Omjer stojalice napona | ≤1.5 |
| Razlozi prije i nakon | ≥20 |
| Impedantnost | 50Ω |
| Maksimalna ulazna snaga | 50W |
| Zaštita od groma | Zemljena DC |
| Vrsta spoja | SMA |
| Svaka vrsta vozila | |
| Veličina antene | 440*130*1 mm |
| Neto masa antene | 0.5kg |
| Veličina ambalaže | 49*22*3cm |
| Bruto težina antene | 0.8kg |
| Materijal za pokrivanje antene | PCB |
| Boja pokrivača antene | crna |
| Radna temperatura | -20-60℃ |
| Vodootporni stepen | IP55 |
