- Тойм
- Тодорхойлолт
- Санал болгож буй бүтээлүүд
Тойм
Бүтээгдэхүүний тойм
902-928 МГц
Өсгөлт 5 дБи
Тойрог хавтгайт поляризаци
Хэмжээ: 440×130×1 мм
Бүтээгдэхүүний зориулалт
1. RFID логистик хяналт
2. Нөөц хадгалуур хэрэглээ
3. Нэвтрэх хяналтын систем
4. Үйлдвэрлэлийн шугамын удирдлага
Тодорхойлолт
| Цахилгааны үзүүлэлт | |
| Давтамжийн хүрээ | 902-928 МГц |
| Нөхөн сэргээлт | 5dBi |
| Хавтгайн өргөн | Хөндлөн: 35° Босоо: 95° |
| Хувьсгалын горим | Тойрог хавтгайт поляризаци |
| Хүчдэлийн зогсож буй долгионы харьцаа | ≤1.5 |
| Урд-ард харьцаа | ≥20 |
| Эсрэг чанар | 50Ω |
| Хамгийн их оролтын чадал | 50Вт |
| Бар амьсгалд хамгаалах | Тогтмол газаршуулалт |
| Цонхны төрөл | SMA |
| Механик заагч | |
| Антенны хэмжээ | 440×130×1 мм |
| Антенны цэвэр жин | 0.5KG |
| Савлах хэмжээ | 49×22×3 см |
| Антенны бүтэн жин | 0.8кг |
| Антенны хамгаалагч хавтгайны материал | PCB |
| Антенны хамгаалагч хавтгайны өнгө | хар |
| Ажлын температур | -20-60℃ |
| Усанд урсах анги | IP55 |
