- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
Productoverzicht
902-928 MHz
Winst 5 dBi
Circulaire polarisatie
Afmetingen: 440 × 130 × 1 mm
Producttoepassing
1. RFID-logistieke tracking
2. Toepassing in magazijnen
3. Toegangscontrolesysteem
4. Productielijnbeheer
Specificaties
| Elektrische aanduiders | |
| Frequentiebereik | 902-928 MHz |
| Versterking | 5DBi |
| Klepwijdte | Horizontaal: 35°, Verticaal: 95° |
| Polarisatiemodus | Circulaire polarisatie |
| Spanningsstaandingolferverhouding | ≤1.5 |
| Verhouding voor/na | ≥20 |
| Impedantie | 50Ω |
| Maximaal invoervermogen | 50W |
| Bliksembescherming | DC-aansluiting |
| Soort verbinding | SMA |
| Mechanische indicatoren | |
| Antennegrootte | 440 × 130 × 1 mm |
| Nettogewicht van de antenne | 0,5kg |
| Verpakkingsgrootte | 49 × 22 × 3 cm |
| Brutogewicht van de antenne | 0.8kg |
| Materiaal van de antenneafdekking | PCB's |
| Kleur van de antenneafdekking | zwart |
| Werktemperatuur | -20-60℃ |
| Waterdichtheidsklasse | IP55 |
