- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
Prezentare produs
902-928MHz
Câștig: 5 dBi
Polarizare circulară
Dimensiuni: 440 × 130 × 1 mm
Aplicație a produsului
1. Urmarirea logistică RFID
2. Aplicații în depozite
3. Sistem de control al accesului
4. Managementul liniei de producție
Specificații
| Indicatoare electrice | |
| Gama de frecvente | 902-928MHz |
| Câștig | 5DBi |
| Lățimea clapetei | Orizontal: 35°, Vertical: 95° |
| Mod de polarizare | Polarizare circulară |
| Raportul de Undă Stacionară de Tensiune | ≤1.5 |
| Raportul între starea anterioară și cea posterioară | ≥20 |
| Impedanță | 50Ω |
| Putere maximă de intrare | 50W |
| Protecție împotriva fulgerului | Conectare la sol |
| Tip de legătură | SMA |
| Indicatori mecanici | |
| Dimensiunea antenei | 440 × 130 × 1 mm |
| Greutatea netă a antenei | 0.5kg |
| Dimensiunea Ambalajului | 49 × 22 × 3 cm |
| Greutatea brută a antenei | 0.8kg |
| Materialul carcasei antenei | PCB |
| Culoarea carcasei antenei | negru |
| Temperatură de funcționare | -20-60℃ |
| Grad de impermeabilizare | IP55 |
