- ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
- ສະເພັດ
- ຜະລິດຕະພັນທີ່ແນະນຳ
ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
ຂໍ້ມູນທົ່ວໄປຂອງຜະລິດຕະພັນ
902-928MHz
ການໄດ້ຮັບ 5dBi
ຂະບວນການຂອງຄວາມຂັ້ນຕອນແບບວົງກົມ
ຂະໜາດ: 440*130*1 ມມ
ການໃຊ້ສິນຄ້າ
1. ການຕິດຕາມການຈັດສົ່ງສິນຄ້າດ້ວຍ RFID
2. ການນຳໃຊ້ໃນສາງເກັບສິນຄ້າ
3. ລະບົບຄວບຄຸມການເຂົ້າ-ອອກ
4. ການຈັດການແຖວຜະລິດ
ສະເພັດ
| ຕົວຊີ້ວັດດ້ານໄຟຟ້າ | |
| ລະດັບຄວາມຖີ່ | 902-928MHz |
| ຮັບ | 5dBi |
| ຄວາມກວ້າງຂອງປີກ | ແນວນອນ: 35° ແນວຕັ້ງ: 95° |
| ຮູບແບບຂອງຄວາມຂັ້ວ | ຂະບວນການຂອງຄວາມຂັ້ນຕອນແບບວົງກົມ |
| ອັດຕາສ່ວນຄື້ນສຽງວ່າງຂອງໄຟຟ້າ | ≤1.5 |
| ອັດຕາສ່ວນກ່ອນແລະຫຼັງ | ≥20 |
| ຄວາມຕ້ອງກັນ | 50Ω |
| กำลังข้อมูลสูงสุด | 50W |
| ກັນຄວາມຈັກ | ການຕໍ່ດິນ Dc |
| ປະເພດຂໍ້ຕໍ່ | SMA |
| ຕົວຊີ້ວັດເຄື່ອງຈັກ | |
| ຂະໜາດຂອງເອນເຕັນນາ | 440*130*1 ມມ |
| ນ້ຳໜັກສຸດທິຂອງເອນເຕັນນາ | 0.5kg |
| ຂະໜາດບັນຈຸ | 49*22*3 ຊມ |
| ນ້ຳໜັກທັງໝົດຂອງເຄື່ອງຮັບ-ສົ່ງ | 0.8kg |
| ວັດຖຸທີ່ໃຊ້ເຮັດຝາກເຄື່ອງຮັບ-ສົ່ງ | PCB |
| ສີຂອງຝາກເຄື່ອງຮັບ-ສົ່ງ | ດຳ |
| ອຸນຫະພູມເຮັດວຽກ | -20-60℃ |
| Waterproof grade | IP55 |
