- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
Prehľad produktu
902–928 MHz
Zisk 5 dBi
Kruhová polarizácia
Rozmery: 440 × 130 × 1 mm
Aplikácia produktu
1. Sledovanie logistiky RFID
2. Použitie v skladoch
3. Systém riadenia prístupu
4. Riadenie výrobnej linky
Špecifikácie
| Elektrické indikátory | |
| Frekvenčný rozsah | 902–928 MHz |
| Zisky | 5dBi |
| Šírka klapky | Horizontálne: 35°, Vertikálne: 95° |
| Polarizačný režim | Kruhová polarizácia |
| Pomer stojatých vĺn napätia | ≤1.5 |
| Pomer predného a zadného lúča | ≥20 |
| Impedancia | 50Ω |
| Maximálna vstupná mocnosť | 50W |
| Ochrana pred bleskom | Zazemnenie DC |
| Typ spojenia | SMA |
| Mechanické ukazovatele | |
| Veľkosť antény | 440 × 130 × 1 mm |
| Hmotnosť antény bez balenia | 0.5kg |
| Veľkosť obalu | 49 × 22 × 3 cm |
| Hmotnosť antény s balením | 0,8kg |
| Materiál krytu antény | PCB |
| Farba krytu antény | čierna |
| Pracovná teplota | -20-60℃ |
| Vodotesná trieda | IP55 |
