- Общ преглед
- Спецификации
- Препоръчани продукти
Общ преглед
Преглед на продукта
902-928 MHz
Усиление 3 dBi
Кръгова поляризация
Размери: 250 × 110 × 1 мм
Применение на продукта
RFID логистично проследяване
Приложение в склад
Система за контрол на достъп
Управление на дрехи
Спецификации
| Електрически показатели | |
| Честотен диапазон | 902-928 MHz |
| Усилване | 3dBi |
| Ширина на клапата | Хоризонтално: 110°, Вертикално: 55° |
| Режим на поляризация | Кръгова поляризация |
| Отношение на стоячата волна | ≤1.5 |
| Съотношение преди/след | ≥20 |
| Импеданс | 50Ω |
| Максимална входна мощност | 50W |
| Защита от молния | DC заземяване |
| Тип съединение | SMA |
| Механични индикатори | |
| Размер на антената | 250 × 110 × 1 мм |
| Нето тегло на антената | 0.2кг |
| Размер на упаковката | - |
| Бруто тегло на антената | 0.5кг |
| Материал на капака на антената | PCB |
| Цвят на капака на антената | черен |
| Работна температура | -40-70℃ |