- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
Přehled produktu
902-928 MHz
Zisk 3 dBi
Kruhová polarizace
Rozměry: 250 × 110 × 1 mm
Aplikace produktu
Sledování logistiky pomocí RFID
Použití ve skladu
Systém řízení přístupu
Správa oblečení
Specifikace
| Elektrické indikátory | |
| Frekvenční rozsah | 902-928 MHz |
| Zisk | 3dBi |
| Šířka klapky | Hor.: 110° Ver.: 55° |
| Režim polarizace | Kruhová polarizace |
| Poměr stojaté vlny napětí | ≤1.5 |
| Poměr před/po | ≥20 |
| Impedance | 50Ω |
| Maximální vstupní výkon | 50W |
| Ochrana před bleskem | DC zakotvení |
| Typ spoje | SMA |
| Mechanické ukazatele | |
| Velikost antény | 250 × 110 × 1 mm |
| Čistá hmotnost antény | 0.2kg |
| Velikost balení | - |
| Hrubá hmotnost antény | 0.5kg |
| Materiál krytu antény | PCB |
| Barva krytu antény | černá |
| Pracovní teplota | -40-70℃ |