- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
Mahsulot haqida umumiy ma'lumot
902-928MHz
Kuchaytirish: 3 dBi
Aylana polarizatsiya
Oʻlchamlari: 250×110×1 mm
Mahsulotning qo'llanilishi
RFID logistika kuzatuv tizimi
Sklad tizimi
Kirishni boshqarish tizimi
Kiyimlar boshqaruvi
Texnik xususiyatlari
| Электрик саналар | |
| Chastota diapazoni | 902-928MHz |
| Foyda | 3dBi |
| Qoʻpol qopqoq kengligi | Gorizontal: 110°, Vertikal: 55° |
| Pоляризatsiya rejimi | Aylana polarizatsiya |
| Uylashgan davrlar orasidagi gipotetik farq | ≤1.5 |
| Oldingi va keyingi nisbat | ≥20 |
| Impedantlik | 50Ω |
| Maksimal kiruvchi quvvat | 50 Vatt |
| Chaqmog‘ yorug‘likdan himoya | ДЦ жорийлаштириш |
| Birikma turi | SMA |
| Mexanik ko'rsatkichlar | |
| Antenna o'lchami | 250×110×1 mm |
| Antennaning sof vazni | 0,2 kg |
| Qadoqlash hajmi | - |
| Antennaning umumiy og'irligi | 0,5 kg |
| Antenna qopqog'i materiali | PCB |
| Antenna qopqog'i rangi | qora |
| Ish harorati | -40-70℃ |