- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
Produktuaren Ikuspegi Orokorra
902-928 MHz
Ganantzia: 3 dBi
Polartasun zirkularra
Dimentsioak: 250 × 110 × 1 mm
Produktuen aplikazioa
RFID logistikako jarraipena
Biltegietarako aplikazioa
Sarrera-kontrol-sistema
Jantzi-kudeaketa
Espezifikazioak
| Adierazle elektrikoak | |
| Maiztasun tartea | 902-928 MHz |
| Bihurtzea | 3 dbi |
| Ala baten zabalera | Hor: 110° Ver: 55° |
| Polartasun-modua | Polartasun zirkularra |
| Zeharkako uhin-uhinaren ratioa | ≤1.5 |
| Aurreko eta atzeko erlazioa | ≥20 |
| Antolamendua | 50Ω |
| Sarrera-ahalmeneko potentzia gehienezkoa | 50W |
| Zurrunbiloaren babesa | CC-ren gaineko lurruntzea |
| Artikulazio Mota | SMA |
| Adierazle mekanikoak | |
| Antenaren tamaina | 250 × 110 × 1 mm |
| Antenaren pisu garbia | 0,2 kg |
| Paketearen tamaina | - |
| Antenaren pisu gorria | 0.5kg |
| Antenaren estalkiaren materiala | PCB |
| Antenaren estalkiaren kolorea | beltza |
| Lan temperatura | -40-70℃ |