- Yleiskatsaus
- Tekniset tiedot
- Suositellut tuotteet
Yleiskatsaus
Tuotteen yleiskatsaus
902-928MHz
Voitto 3 dBi
Ympyräpolarisaatio
Mitat: 250 × 110 × 1 mm
Tuotteen Käyttötarkoitus
RFID-logistiikkaseuranta
Varastosovellus
Pääsyhallintajärjestelmä
Vaatemanagerointi
Tekniset tiedot
| Sähköiset indikaattorit | |
| Taajuusalue | 902-928MHz |
| Voitto | 3dBi |
| Läppän leveys | Vaakasuunta: 110°, Pystysuunta: 55° |
| Polarisaatiotila | Ympyräpolarisaatio |
| Jännitteen aalto-suhteellisuus | ≤1.5 |
| Ennen ja jälkeen -suhde | ≥20 |
| Impedanssi | 50Ω |
| Maksimi syöttövoima | 50W |
| Salamansuojaus | Dc-mahdollisuus |
| Sideen tyyppi | SMA |
| Mekaaniset indikaattorit | |
| Antennin koko | 250 × 110 × 1 mm |
| Antennin nettopaino | 0.2kg |
| Pakkauskoko | - |
| Antennin bruttopaino | 0.5kg |
| Antennin kantimen materiaali | Pcb-levy |
| Antennin kantimen väri | musta |
| Toimintalämpötila | -40-70℃ |